Galaxy Moravia Diamond

 

* 26.04.2013

matka: Daxia Moravia Hovacor
otec: Berwill Hali Gali


svod: 29.3.2014, svodový kód: 5/1a
bonitace: 4.6.2016, Praha
bonitační kód: 5/1a/D2,N3/S
výška: 63 cm

DKK, DLK: 0/0

DM genotyp N/P

 


   Galaxy Moravia Diamond, alias Gasinka, byla neplánované štěně. S její maminkou jsme jeli na krytí za strašných podmínek, kdy kvůli sněhové vánici nebylo vidět na cestu a silnice byly sjízdné jen s obrovskými problémy. Krytí se podařilo a ze spojení Daxia Moravia Diamond a Berwill Hali Gali se narodilo 12 krásných štěňátek.

   Na tom by nebylo nic zvláštního a zajímavého ... až na jednu maličkost. :) Daxinka se rozhodla rodit v den, kdy narozeniny, shodou okolností, slavila panička tatínka štěňátek i chovatelka. To už nemohla být náhoda, ale nějaké znamení ... nedalo se nic dělat ... Gasinka prostě zůstala u chovatelky. :)

   2015 - Gasinka je věčné štěně a i nyní, ve dvou letech, se chová jako trdlo. Rentgeny má v pořádku, takže uděláme nějakou výstavu a jakmile se ještě něco málo přiučí, pokusíme se splnit bonitaci a snad se zadaří i štěňátka.

   2016 - Splnili jsme bonitaci s krásným kódem 5/1a/D2,N3/S - pro neznalé, je to fena v požadované síle, mohutnosti a ušlechtilosti, celočerná, se světlejším okem a háčkem na ocase.

   2017 - 29.4. Gasinka porodila svá první štěňátka ...  vrh H je již čtvrtá generace MD ... nadílka ve složení 1x černý pes, 2x plavý pes, 1x černá fenka, 2x čzn fenka a 1x plavá fenka.